Loading...
Titulli Granit Derguti - Superman
Ndëgjuar 277,737
Shkarkuar 590
Pëlqyer 2,776
Publikuar 24/03/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Produced by: Elena Kelmendi & Imagine Films
Directed by: Elena Kelmendi
Music Composer & Lyrics: Granit Derguti
Mix and Master: Avaxus
Camera/D.O.P/Editing/Color Grading: Imagine Films

Connect with Granit Derguti:

instagram.com/granitderguti
facebook.com/GranitDergutiOfficial
Snapchat: granitderguti
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store