Loading...
Titulli Rina ft Fero - Ska konkurenc
Ndëgjuar 15,409,018
Shkarkuar 6,782
Pëlqyer 55,425
Publikuar 11/04/2018

Download

Informatat e këngës
Listen ''Ska Konkurenc" on Apple Music, Spotify and more
https://fanlink.to/skakonkurenc

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

For licence, cover, remix and publishing: [email protected]
www.albamusicpublishing.com

#fero #rina #skakonkurenc

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store