Loading...
Titulli Aurela Gace - Te Dua
Ndëgjuar 2,517,590
Shkarkuar 1,670
Pëlqyer 15,011
Publikuar 11/05/2018

Download

Informatat e këngës
Music - Kledi Bahiti
Teksti - Fifi & Aurela Gace
Music Produced by Three Dots
Video - Max Production
Image director - Joni Peci
Hair & Make Up - By Studio Lorel
Acting - Florina Skenderi , Elda Zeneli , Juli Zylali
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store