Loading...
Loading...
Titulli Shkurte Fejza - Nusja dhe Shqiponja
Ndëgjuar 177,240
Shkarkuar 9,474
Pëlqyer 753
Publikuar 12/05/2018

Informatat e këngës
Shkurte Fejza - Nusja dhe Shqiponja (Official Video)
Abonoje kanalin: http://smarturl.it/ShkurteFejzaOfficial

Muzika: Naim Gjoshi
Studio: Wirusi
Producent: Hajrush Behluli
Styling: Tiara Dion / Kimete Haxhimurati
Falenderim: AKV "Lidhja e Prizrenit" & Luxory Palace

© 2018 Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Loading...
Loading...