Loading...
Titulli Irkenc Hyka ft. Poni - Dashni e vjeter
Ndëgjuar 4,527,518
Shkarkuar 3,175
Pëlqyer 20,309
Publikuar 18/05/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Irkenc on Instagram : http://smarturl.it/Irkenc
Irkenc on Facebook : http://smarturl.it/IrkencHyka
Music By Irkenc Hyka
Lyrics By Endrit Mumajesi & Irkenc Hyka
Mix & Master By jojo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store