Loading...
Titulli BimBimma ft. Cyanide - Jeta e shkurte
Ndëgjuar 280,949
Shkarkuar 628
Pëlqyer 3,648
Publikuar 05/06/2018

Download

Informatat e këngës
BimBimma - Jeta e shkurtë ft. Cyanide

Beat: Akord'0
rec/mix: Faton Dolaku
BIMA
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store