Titulli Luana Vjollca ft. Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim
Ndëgjuar 8,570,336
Shkarkuar 46,134
Pëlqyer 38,049
Publikuar 08/06/2018

Informatat e këngës
Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/MiDheFlakeMallitTim
Produced: Bini Diez & nurteeL
Website: http://www.luanavjollca.com/en/
Instagram: https://www.instagram.com/luanavjollca
You Tube: https://www.youtube.com/user/luanavjollcaofficial
Facebook: https://m.facebook.com/LuanaVjollca/