Loading...
Titulli 2Ton ft. Labinot Tahiri - Zemra jem
Ndëgjuar 4,067,781
Shkarkuar 3,185
Pëlqyer 20,972
Publikuar 09/06/2018

Download

Informatat e këngës
Music: Darko Dimitrov
Lyrics: 2Ton & Ghulo
Video: Max Production
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store