Loading...
Titulli Irkenc Hyka - Sta fal
Ndëgjuar 4,780,092
Shkarkuar 2,704
Pëlqyer 22,238
Publikuar 14/06/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Irkenc Hyka - S'ta fal ( Demo Version of Adelina Berisha )
Music By Irkenc Hyka
Lyrics By Petro Xhori
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store