Loading...
Titulli Capital T - O Ma
Ndëgjuar 5,492,995
Shkarkuar 2,441
Pëlqyer 32,586
Publikuar 22/06/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
DIGITAL STORES - https://fanlink.to/CapitalT-OMa
Capital T - O Ma
Produced by : B.O Beatz x Lorenc Aliaj (Avaxus)
Beat : Zino Beatz & Jermaine Penniston
Video by: FatiTV

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

AUTHENTIC ENTERTAINMENT All rights reserved 2018.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store