Loading...
Titulli MC Qoppa ft. Florim Flori Gega - Kceni kceni
Ndëgjuar 204,998
Shkarkuar 1,442
Pëlqyer 4,209
Publikuar 22/06/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store