Loading...
Titulli Majk feat. Ghetto Geasy - Paris Milano
Ndëgjuar 38,570,245
Shkarkuar 5,200
Pëlqyer 92,718
Publikuar 26/06/2018

Download

Informatat e këngës
Listen & Download the song on:
https://acromaxmedia.lnk.to/ParisMilano

Lyrics: Majk & Getoar Selimi
Beat: RzonMusic
Music Line: Majk & Getoar Selimi
Music arranger: Alandy
Vocal Recording: Threedots
Video: Imagine Films
Produced by Babastars
Executive producer: Getoar Selimi
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store