Loading...
Titulli B2N - Dashuri dhe Trendafila
Ndëgjuar 132,182
Shkarkuar 711
Pëlqyer 3,301
Publikuar 05/07/2018

Download

Informatat e këngës
Music & Lyric: B2N
Acoustic guitar: Astrit Stafai
Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
https://www.instagram.com/b2n_beatz
https://www.facebook.com/B2N.Beatz
Reklama
Loading...
Loading...
Loading...