Meduhet.com - Merrjep Online
Meduhet.com - Merrjep Online
Titulli Mc Beka - Made in Africa
Ndëgjuar 9,143,538
Shkarkuar 754
Pëlqyer 21,495
Publikuar 07/07/2018

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Co. Producent: Jetmir Agaj
Muzika : Nurteel
Teksti : Ghulo & Mc Beka
Solo: Bekim Hallaqi
Video: VSM
Skenari dhe Regjia: Mc Beka

Falenderim të veqant për:
LABINOT NURAJ
Deezer: https://www.deezer.com/us/track/528422151
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/1-per-krejt-single/1409145653?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/track/6sbgT5CFl5SM91THhbUt8q

Korrik 2018
Meduhet.com - Merrjep Online
Meduhet.com - Merrjep Online