Loading...
Titulli Lyrical Son ft MC Kresha - MAFIA SHQIP
Ndëgjuar 3,127,070
Shkarkuar 2,154
Pëlqyer 18,681
Publikuar 12/07/2018

Download

Informatat e këngës
STREAM: http://bit.ly/mshqip
"Mafia Shqip" by Lyrical Son feat. MC Kresha

Lyrics: Lyrical Son & MC Kresha
Beat by: The Usual Suspects
Mix and Master: Pressplay
Produced by: K-Master
Video by: Alban Selimaj
Organizator: Onufer Berisha
PINT 2018, ALL RIGHTS RESERVED

Connect with Lyrical Son:
Facebook: https://www.facebook.com/LyricalSonOfficial

Connect with Mc Kresha:
Facebook: https://www.facebook.com/shemsikreshta

Connect with P.I.N.T.:
Facebook: https://www.facebook.com/PINT.KS
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store