Loading...
Titulli Ilir Shaqiri - Kenge per Shefqet Bazaj
Ndëgjuar 9,395
Shkarkuar 1,386
Pëlqyer 81
Publikuar 13/07/2018

Download

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
Ilir Shaqiri
Kenge per Shefqet Bazaj (deshmor)
Teksti :Dhimitri Pojanaku
Music&orkestrim Burim Krasniqi
https://www.facebook.com/burim.krasni...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
RRENJET TONA, BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store