Loading...
Titulli Mentor Kurtishi - Dashni e vjeter
Ndëgjuar 8,933,726
Shkarkuar 2,965
Pëlqyer 11,229
Publikuar 18/07/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Teksti: Ghulo
Video: MAF
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store