Loading...
Titulli Motrat Mustafa - Jeta plot Dashni
Ndëgjuar 241,713
Shkarkuar 899
Pëlqyer 833
Publikuar 10/08/2018

Download

Informatat e këngës
Motrat Mustafa - Jeta plot Dashni
Muzika & Orkestrimi: Rrahman Kryeziu
Teksti: Jehona Demiri
Produksioni Arboni: http://www.facebook.com/ProduksioniARBONI
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store