Loading...
Titulli Tayna - Fake
Ndëgjuar 14,413,410
Shkarkuar 10,709
Pëlqyer 70,755
Publikuar 18/08/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Music & Produced: Cricket
Lyrics:Tayna
Mix & Master: Avaxus
Directed: Alban Selimaj
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store