Loading...
Loading...
Titulli Ilir Shaqiri - Jete Hasani
Ndëgjuar 3,818
Shkarkuar 5,121
Pëlqyer 35
Publikuar 29/08/2018

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/burim.krasni...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
RRENJET TONA, BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),
Loading...
Loading...