Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Titulli Motrat Mustafa - Date e vecante
Ndëgjuar 173,504
Shkarkuar 594
Pëlqyer 594
Publikuar 10/08/2018

Informatat e këngës
Motrat Mustafa - Date e vecante
Muzika, Orkestrimi & Teksti: Artan Ramadani
http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=ardiprouction
Abonohuni per ti shikuar videot me te reja !!!

https://www.facebook.com/Produksioni-Ardi-1625380567726031/

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni ARDI
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep