Loading...
Titulli 2Ton - Shume telefona
Ndëgjuar 3,189,708
Shkarkuar 4,162
Pëlqyer 18,543
Publikuar 28/09/2018

Download

Informatat e këngës
2Ton social media:
Insta: https://www.instagram.com/2tonofficial/
Fanpage: https://www.facebook.com/true2TON/

Music & Produced: 2Ton
Lyrics: 2Ton
Metro Music
Directed by Shaban Shabani
Master: Don Gima
Promotion Campaign: Leaf Management
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store