Loading...
Titulli Ghetto Geasy - MMV
Ndëgjuar 2,283,396
Shkarkuar 2,149
Pëlqyer 17,517
Publikuar 28/09/2018

Download

Informatat e këngës
Lyrics: Getoar Selimi
Music & Produced: Big Deal Records
Video: Mojo Production
Executive Producer: Getoar Selimi
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store