Loading...
Titulli NRG BAND - Ani mori Nuse
Ndëgjuar 5,044,170
Shkarkuar 3,561
Pëlqyer 19,038
Publikuar 30/10/2018

Download

Informatat e këngës
https://open.spotify.com/track/7oJsdKlvsOC19LEYweN20J

https://www.deezer.com/track/579811832?utm_source=deezer&utm_content=track-579811832&utm_term=2400220084_1551001973&utm_medium=web
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store