Loading...
Titulli 2Ton x Donjeta - Sa gabime
Ndëgjuar 14,876,709
Shkarkuar 14,605
Pëlqyer 54,338
Publikuar 07/11/2018

Download

Informatat e këngës
https://acromaxmedia.lnk.to/SaGabime
Music: 2Ton
Text: 2Ton
Beat: Genc Avdyli & Bini Diez
Metro Music
Diez Music

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/78039692
Spotify: https://open.spotify.com/album/40wpjNgBIxRnq4zrZycYoi
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/sa-gabime-single/1441547559?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store