Loading...
Titulli Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema
Ndëgjuar 8,230,988
Shkarkuar 4,047
Pëlqyer 22,852
Publikuar 08/11/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/Kthema
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Mix & Master: JoJo


Irkenc on Instagram : http://smarturl.it/Irkenc
Irkenc on Facebook : http://smarturl.it/IrkencHyka

#irkenc #kaltrinaselimi #kthema
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store