Loading...
Titulli Genc Prelvukaj - Vjeshta
Ndëgjuar 585,783
Shkarkuar 926
Pëlqyer 5,114
Publikuar 12/11/2018

Download

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Year: 2015
Lyrics : Genc Prelvukaj
C- Black Fish Entertainment


Social Media :

https://web.facebook.com/gencprelvukajkosovo/
https://www.instagram.com/gencprelvukaj/
https://twitter.com/GencPrelvukaj
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store