Loading...
Titulli Flora Gashi ft Aziz Murati f Motrat Hoxha f Elion - Potpuri per Dashni
Ndëgjuar 418,918
Shkarkuar 2,828
Pëlqyer 1,068
Publikuar 17/11/2018

Download

Informatat e këngës
Flora Gashi ft. Aziz Murati ft. Elion Krasniqi & Motrat Hoxha - Potpuri per Dashni (GEZUAR 2019)
Degjo Albumin: http://merchlinks.com/Gezuar2019Albumi
Abonoje Kanalin Ketu ➥ http://smarturl.it/GMusicAbonohu

Producer: Gertit GmbH
Teksti & Muzika: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video: Gmusic
Directed By: Bushi

Flora ne rrjetet Sociale:
Instagram: https://www.instagram.com/gashi.flora/
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial/

Azizi ne rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/azizmuratiofficial/
https://www.instagram.com/azizmuratiofficial/

Veshjet e modeleve nga: Mimoza Kadriaj
https://www.instagram.com/mimoza_kadriaj/

© 2018 Gertit GmbH. All Rights Reserved

#FloraGashiAzizMurati #MotratHoxhaElionKrasniqi #Gmusic
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store