Loading...
Titulli Ylli Demaj - Hajde Nuse
Ndëgjuar 358,011
Shkarkuar 2,057
Pëlqyer 941
Publikuar 22/11/2018

Download

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store