Loading...
Titulli Labinot Rexha - Kanagjegji
Ndëgjuar 19,358
Shkarkuar 586
Pëlqyer 566
Publikuar 22/11/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music: Labinot Rexha
Orkestrimi: Enis Sakipi
Lyrics: Abaz Selmani
Video: Ikon Gramos Vuçiterna
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store