Loading...
Titulli Mozzik - Ghetto
Ndëgjuar 4,055,877
Shkarkuar 4,345
Pëlqyer 40,880
Publikuar 29/11/2018

Download

Informatat e këngës
MOZZIK - GHETTO
⇒ Spotify ► https://zyrk.us/MozzikSpotify
⇒ Instagram ► https://www.instagram.com/mozzik/
⇒ Mozzik Kanal abonnieren ► https://zyrk.us/mozzikabo

MUSIK
Text: Mozzik
Musik, Produktion und Mix: Miksu & Macloud
Master: Milian Mastering

VIDEO
Video by Orkan Çe
⇒ Instagram ► https://www.instagram.com/orkan.ce/Walk This Way Records
⇒ Kanal abonnieren ► http://zyrk.us/WtWabo
⇒ Instagram ► https://zyrk.us/WTW_IG
⇒ Facebook ► https://zyrk.us/WTW_FB

(P)+(C) 2018 Walk This Way Records, under exclusive license to Warner Music Group Germany Holding GmbH / a Warner Music Group Company.
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store