Loading...
Titulli Sef Duraj ft Xheraldina Berisha - Ti me jep energji
Ndëgjuar 672,529
Shkarkuar 2,039
Pëlqyer 1,401
Publikuar 30/11/2018

Download

Informatat e këngës
All rights reserved.(MusicBOX Tv)
https://www.facebook.com/musicboxalbania
https://www.instagram.com/musicboxalbania/
Video : MProduction
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store