Loading...
Titulli Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Potpuri
Ndëgjuar 706,016
Shkarkuar 1,820
Pëlqyer 499
Publikuar 03/12/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EmracomGezuar 2019
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store