Loading...
Titulli Buta - Pse Ke Ardh Ktu
Ndëgjuar 3,382,750
Shkarkuar 3,132
Pëlqyer 22,196
Publikuar 03/12/2018

Download

Informatat e këngës
Single i dyte prej Vjeshte / Dimer ‘18
Directed by: Agon Hamza
Music by: Shyheem
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store