Loading...
Titulli Alban Mehmeti - Ta du
Ndëgjuar 1,206,044
Shkarkuar 1,978
Pëlqyer 1,864
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Music & Ork: Granit Gashi (Massive Production)
Text: Ghulo
Produced by Emracom


gezuar 2019
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store