Loading...
Titulli Hekurani ft. Vullnet Zhuniqi - Mretereshes
Ndëgjuar 474,833
Shkarkuar 943
Pëlqyer 3,472
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Tex & Mus: Hekuran Krasniqi
Klarinet: Ridvan Saqipi
Sax: Dardan Gjinolli
Synth Harmonike: Elton Neziri
Prod by Heki
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store