Loading...
Titulli Buta - O Zot
Ndëgjuar 296,121
Shkarkuar 1,290
Pëlqyer 2,769
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Kanga e dyte prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. Lenox
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store