Loading...
Titulli Buta - My Bitch
Ndëgjuar 554,486
Shkarkuar 1,923
Pëlqyer 5,453
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Kanga e katerte prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. False Ego
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store