Loading...
Titulli Buta ft. Ledri - Kohve tFundit
Ndëgjuar 679,696
Shkarkuar 3,068
Pëlqyer 5,550
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Kanga e shtate prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Dimerit.
Produced by: Prod. Kidkeva
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store