Loading...
Titulli Buta ft. Ago - Pare tReja
Ndëgjuar 456,216
Shkarkuar 1,482
Pëlqyer 2,840
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Kanga e tete prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Dimerit.
Produced by: Prod. Lasik
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store