Loading...
Titulli Buta ft. Singullar - Shoke
Ndëgjuar 262,379
Shkarkuar 1,210
Pëlqyer 1,911
Publikuar 04/12/2018

Download

Informatat e këngës
Kanga e nente prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Dimerit.
Produced by: Prod. YUNGGLIZZY
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store