Loading...
Titulli Shyhrete Behluli ft Engjellusha Salihu - Potpuri
Ndëgjuar 2,304,954
Shkarkuar 4,008
Pëlqyer 4,328
Publikuar 05/12/2018

Download

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia #muzik #shqip #popullore
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store