Loading...
Titulli Daimi Aida Ylli - Potpuri
Ndëgjuar 1,195,486
Shkarkuar 5,134
Pëlqyer 2,109
Publikuar 15/12/2018

Download

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Spotify:https://fanlink.to/Potpuri
#muzik #popullore #2019 #muzik #shqip #popullore
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store