Loading...
Titulli Mahmuti ft Shqipja - Veq Dashni
Ndëgjuar 47,798
Shkarkuar 6,888
Pëlqyer 227
Publikuar 25/12/2018

Download

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia #muzik #popullore #2019 #muzik #shqip #popullore
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store