Loading...
Titulli D.u.d.A ft. B-Genius - Ti Harrove
Ndëgjuar 324,946
Shkarkuar 11,167
Pëlqyer 8,126
Publikuar 29/12/2018

Download

Informatat e këngës
Prod. by OverLord
Lyrics: Duda, B-Genius
Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store