Loading...
Titulli Seldi x Keisi - Ska dashni
Ndëgjuar 1,916,237
Shkarkuar 44,374
Pëlqyer 13,721
Publikuar 12/01/2019

Download

Informatat e këngës
muzika - alsked rrenja
text - seldi x keisi
video - xl.films
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store