Loading...
Titulli Lluni - Menime
Ndëgjuar 1,178,972
Shkarkuar 17,119
Pëlqyer 18,568
Publikuar 16/01/2019

Download

Informatat e këngës
#lluni #menime #pint
https://lnk.site/menime

Lluni - " Menime"

Lyrics: Leart Lluni Zymeri
Beat and Vocal: Erion (Erno) Dragidella
Rec, Mix and Master: Kushtrim (K-Master) Berisha
Produced by: PINT 2019
Video by: 17 Films @17film_
Organizator: Onufer Berisha (Pint)


Lluni on Social Media:
Facebook: https://www.facebook.com/lluni96
Instagram : https://www.instagram.com/lluni96
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store