Loading...
Titulli Mergim Mjeku - A mke harru
Ndëgjuar 127,259
Shkarkuar 19,094
Pëlqyer 1,954
Publikuar 26/01/2019

Download

Informatat e këngës
Video : MProduction
Music & Lyric : EF Production
Produced by : Blero Muharremi

#MergimMjeku #Amkeharru #MProduction
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store