Loading...
Titulli 2Ton - Faj
Ndëgjuar 7,230,400
Shkarkuar 60,292
Pëlqyer 30,900
Publikuar 30/01/2019

Download

Informatat e këngës
Lyric : 2Ton
Music : 2Ton
Beat : XonOxa
Metro Music
Directed by : Shaban Shabani

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/85950532
Spotify: https://open.spotify.com/album/0xGEryNIO1QDvdnxfZIKYH
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/faj-single/1451084301?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store