Loading...
Titulli Altin Sulku - Pse u ndame
Ndëgjuar 2,648,548
Shkarkuar 17,886
Pëlqyer 3,892
Publikuar 30/01/2019

Download

Informatat e këngës
Pse u ndame (Official Video) | Prod. MB Music - Altin Sulku

Music Line: Altin Sulku
Lyrics: Altin Sulku & 52oni
Music Production: Marenglen Boja
Video: Ego Films
Directed by: Eridon Hoxha & Jurgen Hoxha

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/6qriIWAXbckSpWgxndlPRs
Deezer: ttps://www.deezer.com/en/album/85941352
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/pse-u-ndame-single/1451071505?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store